Beylikdüzü’nde Mehmet Murat Çalık yeniden başkan seçildi

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 52,83 oy oranıyla yeniden Belediye Başkanı seçildi. Beylikdüzü’nün kazanımlarından vazgeçmeden yoluna devam edeceğini ifade eden Çalık, “Çocukların, gençlerin ve kadınların huzurla yaşayacağı Beylikdüzü’nü inşa edene kadar çalışmaya devam edeceğiz. Hangi siyasi görüşten olursa olsun herkesin başkanı olmaya devam edeceğim. Beylikdüzü’nü güzel insanlarla birlikte daha güzel bir noktaya taşıyacağız. Beylikdüzü kazanımlarından asla vazgeçmeyecek. Hep daha ileri gideceğiz. Tam yol ileri Beylikdüzü” diye konuştu.

Yayınlama: 01.04.2024
A+
A-

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 31 Mart Pazar günü gerçekleşen Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde yeniden Belediye Başkanı seçildi. Sabahın ilk saatlerinde oyunu Beylikdüzü Emin Yükseloğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kullanan Çalık burada ilgiyle karşılandı. Eşi Zehra Çalık ve oğlu Murathan Çalık ile birlikte oy verme işlemini tamamlayan Çalık, daha sonra ilçedeki okulları ziyaret ederek seçim süreci hakkında yetkililerden bilgi aldı. Sandıklar kapandıktan sonra CHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı’nda seçim sonuçların takip eden Çalık, resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 52,83 oy oranıyla yeniden başkan seçildi. Çalık, Beylikdüzü’nde üst üste iki dönem seçilmiş oldu.

Beylikdüzü’nde Mehmet Murat Çalık yeniden başkan seçildi

“GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN YOLUNDAN, İZİNDEN VE IŞIĞINDAN ASLA AYRILMAYACAĞIZ”

Beylikdüzü’nün kazanımlarından vazgeçmeden yoluna devam edeceğini ifade eden Çalık, “Beylikdüzü’nün büyük ailesinin her bir ferdine çok teşekkür ediyorum. Hepinizin emeklerine sağlık. Bizi yalnız bırakmadığınız için yürükten teşekkür ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan, izinden ve ışığından asla ayrılmayacağız. Çocukların, gençlerin ve kadınların huzurla yaşayacağı Beylikdüzü’nü inşa edene kadar çalışmaya devam edeceğiz. Hangi siyasi görüşten olursa olsun herkesin başkanı olmaya devam edeceğim. Beylikdüzü’nü güzel insanlarla birlikte daha güzel bir noktaya taşıyacağız. Beylikdüzü kazanımlarından asla vazgeçmeyecek. Hep daha ileri gideceğiz. Tam yol ileri Beylikdüzü” diye konuştu.

www.eskisehirmanset.com/dha

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.