Oyuncu Şevket Çapkınoğlu “Hakvan”ı seçti

“Kuruluş Osman”, “Akıncı”, “Avlu”, “Benim Annem Bir Melek”, “Niyazi Gül Dört Nala” ve “Güvercin Uçuverdi” adlı yapımlarda rol alan Şevket Çapkınoğlu, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı.

Yayınlama: 31.12.2022
A+
A-

İSTANBUL (AA) – Oyuncu Çapkınoğlu, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin yurt içinde ve dışında çektiği haber, çevre-yaşam ve spor kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

Çevre-yaşam kategorisinde tedavi için Van’a götürülen ayı yavrusu Hakvan’ı gösteren Mesut Varol’un “Beslenme saati” başlıklı fotoğrafını seçen Çapkınoğlu, tercih sebebini “Masumiyetin, merhametin, insanla hayvanlar arasındaki iletişimin fotoğrafı. Çok masum. Hayvanlarla insanların birbirine muhtaç olduğunu gösteren bir kare. Çok güzel, çok beğendim bu kareyi.” sözleriyle aktardı.

“Haber” kategorisinde Doğukan Keskinkılıç’ın “Gece Uçuşu” adlı fotoğrafı için oy kullanan Çapkınoğlu, spor kategorisinde tercihini Salih Zeki Fazlıoğlu’nun “Messi’nin peşinde” başlıklı fotoğrafından yana kullandı. Çapkınoğlu, “Messi’nin bu golü Arjantin’e Dünya Kupası’nı getirdiği ve Messi bu golle Dünya Kupası’na damgasını vurduğu için bu fotoğrafı seçtim.” diye konuştu.

Muhabir: Hilal Uştuk

www.eskisehirmanset.com

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.