Serhat Hamamcı, vatandaşlarla buluştu

ESKİŞEHİR İNÖNÜ BELEDİYE BAŞKANI SERHAT HAMAMCI, BELEDİYE ÇALIŞMALARINI ANLATMAK, VATANDAŞIN TALEP VE ÖNERİLERİNİ İLK ELDEN ALABİLMEK İÇİN BELEDİYE TOPLANTI SALONU’NDA ‘HALK BULUŞMALARI’ TOPLANTISININ İLKİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Yayınlama: 12.05.2024
A+
A-

Eskişehir İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı, belediye çalışmalarını anlatmak, vatandaşın talep ve önerilerini ilk elden alabilmek için Belediye Toplantı Salonu’nda ‘Halk Buluşmaları’ toplantısının ilkini gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Serhat Hamamcı’nın seçimden bugüne; proje, faaliyet ve belediye hizmetleri konusunda ‘Birlikte Yöneteceğiz’ sloganıyla hayata geçirdiği halk buluşmasının ilki İnönü Belediyesi toplantı salonunda yapıldı. Çok sayıda ilçe sakininin katıldığı toplantıda Hamamcı, geçen bir aylık sürede söz verilen ve çalışmaları başlayan otuzu aşkın proje ve faaliyet hakkında ilçe sakinlerine bilgi verdi.

Toplantı sonunda ilçe sakinlerinin ve muhtarların sorunlarını ve isteklerini dinleyen Başkan Hamamcı, sorunların çözümü için çalışmaların başlatılacağını belirtti.

Serhat Hamamcı, vatandaşlarla buluştu
Serhat Hamamcı, vatandaşlarla buluştu
Serhat Hamamcı, vatandaşlarla buluştu
www.eskisehirmanset.com

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.