Sultangazi’de AK Partili Abdurrahman Dursun başkan seçildi

AK Parti’nin Sultangazi Belediye Başkan adayı ve mevcut Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden başkan seçildi. Dursun, vatandaşlara teşekkür ederek yeni dönemde daha güzel işlere imza atacaklarını belirtti.

Yayınlama: 02.04.2024
A+
A-

5 yıllık görevini geride bırakan Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, resmi olmayan sonuçlara göre 31 Mart Yerel Seçimlerinde bir kez daha kazandı. AK Parti’den bu dönemde de tekrar Sultangazi Belediye Başkanlığına seçilen Abdurrahman Dursun, “AK Belediyecilik demek gönülden hizmet etmek demek. Bizler bu 5 yıllık süre zarfında sizlerin de desteğiyle başarılı işlere imza attık. Çok çalıştık, Sultangazi’mizi Sultan Şehir hedefine ulaştırmak için söz verdiğimizden çok daha fazla hizmeti ilçemize kazandırdık. Sizlerin güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden ekip arkadaşlarımızla birlikte titiz bir çalışma yürüttük” diye konuştu.

“DAHA BAŞARILI İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Dursun, “Sandıkta vermiş olduğu destek için tüm komşularıma teşekkürlerimi iletiyorum. Vermiş olduğunuz bu yetkinin her zamanki gibi bir emanet olduğunu biliyor ve bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacağımı bir kez daha belirtmek istiyorum. “Hep birlikte daha iyiye” diyerek çıktığımız bu yolda, Sultan Şehir’in güzel insanları ile beraber olacak ve çok daha güzel işler yapacağız” dedi.

www.eskisehirmanset.com/dha

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.