Uluçay’dan yeni diş hastanesi müjdesi

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY, KENTTE ÖNEMLİ BİR SORUN OLAN DİŞ HASTANESİ HİZMET BİNASININ KISA SÜREDE ÇÖZÜME KAVUŞACAĞINI KAYDEDEREK, “İNŞALLAH BÖLGEMİZİN EN MODERN, EN HIZLI BİR ŞEKİLDE TEDAVİ EDEREK SONUÇ VEREN BİR TESİSİ İLİMİZE KAZANDIRMIŞ OLACAĞIZ” DEDİ.

Yayınlama: 12.02.2024
A+
A-

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, kentte önemli bir sorun olan diş hastanesi hizmet binası sorununun kısa sürede çözüme kavuşacağını kaydederek, “İnşallah bölgemizin en modern, en hızlı bir şekilde tedavi ederek sonuç veren bir tesisi ilimize kazandırmış olacağız” dedi.

Uluçay, Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran ile birlikte yapımına başlanan 50+25 üniteli diş hastanesi şantiye alanında incelemelerde bulundu. Uluçay’a, İl Başkan Yardımcısı Sultan Betül Erişen, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Tekik, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve teşkilat mensupları da eşlik ettiler.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Uluçay, “Diş hastanemizin yakın zamanda temellerini atarak Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Yeni yapılacak hastanemizle birlikte diş hastanesi sorunumuz kalmamış oluyor. İnşallah bölgemizin en modern, en hızlı bir şekilde tedavi ederek sonuç veren bir tesisi ilimize kazandırmış olacağız. Aziz hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun inşallah” dedi.

Uluçay’dan yeni diş hastanesi müjdesi
www.eskisehirmanset.com

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.