Ziraat Bankkart’tan TotalEnergies ve M Oil İstasyonlarında 175 lira bankkart lira hediye

TotalEnergies ve M Oil İstasyonları markalarını bünyesinde bulunduran GüzelEnerji, Ziraat Bankası ile başlattığı kampanya ile 175 lira bankkart lira hediye kazanma fırsatı sunduklarını duyurdu.

Yayınlama: 16.05.2024
A+
A-

Kampanya kapsamında 16 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde bankkart üye işyeri TotalEnergies veya M Oil İstasyonlarından yapılacak 4’üncü 750 lira ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişine 175 lira bankkart lira hediye ediliyor.

Ziraat Bankkart’tan TotalEnergies ve M Oil İstasyonlarında 175 lira bankkart lira hediye

Şirketten yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kredi kartı veya banka kartı özelliğindeki Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak ve Bankkart Business sahibi müşterilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için alışverişten önce Bankkart Mobil ile internet üzerinden veya SMS ile katılım sağlamaları gerekiyor. Bir müşterinin sadece bir kez katılabildiği ve toplamda en fazla 175 TL Bankkart Lira kazanılabilen kampanyada kazanılan Bankkart Liralar karta 7 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecek ve 7 Ağustos 2024 tarihine kadar kullanılabilecek. 7 Ağustos 2024 tarihine kadar kullanılmayan Bankkart Liralar, 8 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacak.”

www.eskisehirmanset.com/dha

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.